Selected exhibitions 

Upcoming:

10 december   Tortilla Flat, Ronse (met Aaron Daem, Yuna Lucas, Nello Margodt, Karel Thienpont, Dieter Durinck, Dries Van Laethem, e.a.)

 

Past:

2021   Redemption Song, Art Partout Gallery, Antwerpen (met Leyla Aydoslu, Nienke Baeckelandt, Annea Lyvv Dreisz, Jorik Dzobava, Anna Godzina, Emily Kelly, Yingfei Li, Victoria Parvanova, Simona Mihaela Stoia, Fran Van Coppenolle, Hannelore Vandepoel, Zena Van den Block, Tamara Van San, Bernadette Zdrazil en Yi Zhang, samengebracht door Hans Theys)
2021   I AM A GOLDMINE / YOU ARE A GOLDMINE, Het Orakel The Oracle Gallery, Antwerpen (met Guy Rombouts, Dries Van Laethem, Simon Masschelein, Emily Kelly, Zena Van den Block, e.a.)
2021   Batopillo Tornado Gallery, an online gallery initiated by Hans Theys (met Michel François, Leyla Aydoslu, Fran Van Coppenolle, Simon Masschelein, Kasper de Vos, Robert Soroko, Ronald Ophuis, Victoria Parvanova, Jorik Dzobava, Emily Kelly, Christophe Lezaire, Simona Mihaela Stoia, Leendert Van Accoleyen, Dries Van Laethem, Robbin Heyker, Anna Godzina, e.a.)

2020   Fête nationale, TINA, Gent (solo) 
2020   Zomersalon 2020, Kunsthal, Gent
2020   Horse Service, Kwartelstraat 6 Gent (met Dries Van Laethem, Robby Blondbaard, Mats Wosky & Lukas De Ryck en Robbert Soroko)
2020   In afwezigheid van de kunstenaar, Studio Schellekens, www.dirkschellekens.com, (met Nadia Naveau, Felix De Clercq, Anne-Mie Van Kerckhoven, Lieven Segers, Ruben Bellinkx, Pieter Jennes, Nick Andrews, Hans Op de Beeck, Koen Vanmechelen, Yves Velter, Fred Eerdekens, Wesley Meuris, Karin Hanssen, Karel Burssens,  Amber Andrews, Chris Gillis,  Mohammed Alani, Reniere & Depla, Nienke Baeckelandt, Senne Roekens, Ellen Vrijsen, Idris Sevenans, Rufus Michielsen, Kris Van Dessel, Goele De Bruyn, Schscht, Zena Van den Block, Paul Gees, Bram Kinsbergen, Jonas Vansteenkiste, Katleen Vinck, Schellekens)
2020   Hier hebben we veel werk in gestoken, 252cc, Ekeren (met Damien De Lepeleire, Guillaume Bijl, Karl Philips, Dries Van Laethem, Felix De Clercq, Annea Lyvv Dreisz, Flexboj & L.A, Guy Rombouts, Paul Ilegems, Robert Soroko, William Ludwig Lutgens, Kasper De Vos, Dennis Tyfus, Amber Andrews, Gerard Herman, Sine Van Menxel, e.a.)

2019   wassen • zwieren • drogen • strijken, Second Room, Antwerpen (solo) 
2019   Graduation 2019, KASK, Gent
2019   Curfew, Basement under KIOSK at KASK, Gent (gecureerd door Koi Persyn, met Lena Vandenbussche, Valgerður Sigurðardóttir, Vincent Vandaele, Wim De Pauw, Cleo Totti, Iris Dezutter, Chantal van Rijt, Simon Masschelein, Bert Jacobs, Bart Van Dijck, Jerome Gardening Guild, Hilde Onis, Rūdolfs Štamers, Marie-Fleur Lefebvre, Alix De Jonge, Akane Yorita, Leon de Bruijne, Pieter De Clercq, Kamiel de Waal, Sibran Sampers, Hooman Jeddy, Hamer Kormeling, Robert Soroko, Dries Van Laethem, Jonas Dehnen en Koi Persyn)
2019   Shelf Publishing, M HKA, Antwerpen (met Flexboy&LA, Damien Delepeleire, Hans Theys, Zena Van den Block, Dries Van Laethem, Nienke Baeckelandt, Jolijn Baeckelandt, Idris Sevenans, Werner de Vos, Robby Blondbaard, J. Krissis, Tone Pauwels, Nicolas Bal, Larsen Bervoets,  AARS, Maica Garnica, Thomas Willemen, Jo Caimo, Saskia Van der Gucht, Jan Dewanckel, Rien Schellemans, Kristo & Kristo, Michela Dal Brollo en Amber Vanluffelen)     
2019   DRDRSTTRPTKN IEIEEIIEE !, Café Den Triptiek, Antwerpen (met Felix De Clercq and Yorik Dzobava. Samengebracht door Hans Theys)
2019   DRDRSTTRPTKN IEIEEIIEE !, Haecken en Ooghen, Antwerpen (met Felix De Clercq and Yorik Dzobava. Samengebracht door Hans Theys)
2019   DRDRSTTRPTKN IEIEEIIEE !, Salon Si & La, Antwerpen (met Felix De Clercq and Yorik Dzobava. Samengebracht door Hans Theys)

2018   Holes, Bumps, Discs and Knots, Art Partout Gallery, Antwerpen (met Ann Veronica Janssens, Boy & Erik Stappaerts, Damien De Lepeleire, Dennis Tyfus, Gauthier Oushoorn, Guillaume Bijl, Kasper Bosmans, Leon Vranken, Luc Tuymans, Maarten Vanden Eynde, Max Pinckers, Michel François, Panamarenko, Rein Dufait, Tamara Van San, Vaast Colson, Walter Swennen. Samengebracht door Hans Theys)
2018   Multiplied, Troebel Neytje, Antwerpen (met Koi Persyn, Caro Martens, Christos Papasotiriou, Clara Fieger, Dries Van Doorn, Elena & Laura Op ’t Eynde, evelin brosi en elvis bonier, Hannelore Vandepoel, Isabel Fredeus, Jan Dewanckel, Jo Caimo, Johan Van Geluwe, Jolijn Baeckelandt, Joost Elschot, Koen Boyden & larsen, Leen van Tichelen, Michella Brollo, Mieke Robroeks, NADAR, Niels Goos, Pierre Coric, Puck Vonk, Ralph Collier, Sacha Eckes, Saskia Van der Gucht, Stijn Verdonck, Tim Verherstraeten, Tom Peeters, Werner de Vos, Zena van den Block)
2018   Vrienden v/ STOCK, Het Paviljoen, Gent (met Wim De Pauw, Valgerdur Sigurdardottir, Vincent Vandaele, Iris Dezutter, Cleo Totti, Simon Masschelein, Bert Jacobs,
Jannes Snyers, Chantal Van Rijt, Stan D’Haene, Bart Van Dijck)
2018   Faire and Square, De Ververij, Ronse (met Bert Huyghe, Peter Van Ammel, Atelier Pica Pica, Fia  Cielen, Veerle Beckers, Jo De Smedt, David Bruneel, Bart Vandevijvere, Christophe Denys, Charlotte Winne, Jan Wyffels)
2018   Kolonie, Wervend Voorwoord, Gent (met Dries Van Laethem, Lowie Vandenberghe, Mira Verstraeten, Rémie Vanderhaeghen, Hooman Jeddy, Marthe Coolens, Louisa Vanderhaeghen, Emma Pollet, Janes Zeghers)
2018   Voyage autour d’un lapin posé, Salon4Mains, Autun, (FR) (met Ann Veronica Janssens, Carole Vanderlinden, Damien De Lepeleire, Felix Rapp, Michel François,
Reniere & Depla, Tamara Van San, Vincent de Roder, Zang Xiao Sia. Samengebracht door Hans Theys)

2017   ABC book Lounge, ABC Klubhuis, Antwerpen
2017   STOCK#7: Denk Maler denk, Het Paviljoen, Gent (met Wim De Pauw) 
2017   Verkavelingsvlaams, Nest, Gent (met Dries van Laethem, Valgerður Sigurðardóttir, Dries Boutsen, Chris Hoeben, Julie Vanmechelen, Liese-Lore Avermaete, Yoeri Daniels, Trees Heil, Nienke Baeckelandt , Mats Wosky, Simon Van Honacker, Robin Uiterwaal, Inge van den Kroonenberg, Axelle Lenaerts, Flo Bastiaensen, Job Bos, Jasmien Bursali, Alix de Jonge, Janice Thys, Stans Vrijsen, Helena van den Driessche, Charel Pycke, Tinne Schokkaert , Febe Lamiroy, Koi Persyn, Rémie Vanderhaegen, Julie De Kezel, Luca Tsouloulis, Yoerie Ramaekers, Anna Chernysheva) 
2017   STOCK#5: Exchange, Het Paviljoen, Gent
2017   Unapologetic, Zwarte Zaal, Gent (met Jasmien Bursali, Job Bos, Louise Souvagie, Simona Stoia, Alix De Jonge, Flo Bastiaensen, Janice Thys, Stans Vrijsen) 
2017   Daar mag je alleen maar naar kijken, Cirque, Gent (met Dries Van Laethem, Janes Zeghers, Nienke Baeckelandt, Liese-Lore Avermaete, Aron Wouters, Romane Claus, Ines Claus. Gecureerd door Laurens Marien)

2016   Fond de teint, Kunsttoren, Gent (met Flo Bastiaensen, Jasmien Bursali, Nelleke Cloosterman, Alix De Jonge, Louise Souvagie, Simona Stoia, Janice Thys, Catherine Van de Gejuchte, Stans Vrijsen)

 

 

Residencies

2017   Stock#7, Het Paviljoen, Gent. Samen met Wim De Pauw

 

 

Texts & Publications 

2020   Buy Local Catalog, Kunsthal Gent
2020   Art & Flatnixing #23 – Lisa Vantorre, Hans Theys, Vimeo
2020   Print At Home Coloring Book by Artists in Times of Corona, Laurens Marien
2020   Hier hebben we veel werk in gestoken, Idris Sevenans, Troebel Neyntje

2019   Graduation 19, KASK School of arts
2019   Liever zonder woorden, want het is zo veel meer, privatly printed

2018   Kunstenaars in Zwart Wit, Idris Sevenans en Tomas Beaujean, Troebel Neyntje
2018   Holes, Bumps, Discs and Knots, Hans Theys, Art Partout Gallery

2017   reep, streep, strip strook, edition of 10, privately printed
2017   Verfijnde onhandigheid. Over het werk van Lisa Vantorre, Hans Theys, Montagne de Miel

 

reep, streep, strip, strook, 2017
mixed papers, thread and ceramics